Rzetelna_logo


Title_icon O firmie

Informacje na temat firmy

Nitstal Sp. z o.o. została założona w 2006 w oparciu o polski kapitał. Firma zajmuje się handlem stalą czarną, wysokostopową i aluminium, oraz produkcją konstrukcji stalowych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom klientów wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowym zaopatrzeniu przedsiębiorstw w wyroby hutnicze, poprzez dostawy do klienta własnym specjalistycznym transportem.

Dział handlowy to młody, ambitny i dynamiczny zespół, który poprzez wieloletnią znajomość branży, doświadczenie w handlu wyrobami hutniczymi, indywidualne i elastyczne podejście do klienta i jego potrzeb, zapewnia profesjonalizm obsługi i skutecznie pozyskuje nowych kontrahentów z rynku, na którym od lat działają duże firmy o ugruntowanej pozycji i koncerny zagraniczne.

Możemy poszczycić się sukcesami w realizacji dużych i odpowiedzialnych kontraktów dla największych klientów działających na polskim rynku, które potwierdzają skuteczność procedur i zarządzanie jakością stosowane w naszej firmie zgodne z wdrażanym systemem ISO 9001:2000. Corocznie zwiększamy przychody ze sprzedaży o kilkadziesiąt procent, rozwijamy bazę magazynową i logistyczną, dążąc do założonego celu, którym jest zdobycie stabilnej i wiodącej pozycji na rynku polskim.

Title_icon DO POBRANIA

Na tej stronie będą mogli Państwo pobrać wszystkie dokumenty potrzebne do nawiązania współpracy.   Ogólne Warunki Umowy Sprzedaży (OWU)   RODO   Regulamin faktur elektronicznych  

Title_icon NASZE PRODUKTY
  • Blachy
  • Krztaltowniki
  • Prety
  • Rury